"צעד ראשון", אימון למאמנים בראשית דרכם

 

 המטרה: קידום עסק האימון למאמנים 

 

 "צעד ראשון" היא מתודת אימון אישית פרטנית למאמנים בראשית דרכם, וגם למאמנים ותיקים המחפשים דרך לחידוש וריענון. המתודה מבוססת על חומרים שפותחו בעקבות התנסות בהקמת העסק ועבודת האימון ונוסו בשטח.

"צעד ראשון" הוא אימון אישי ממוקד תוצאה – השגת הצלחה בפתיחת עסקי האימון של המתאמן. האימון עוסק בבירור הצורך והמטרה הרצויה, מברר ומבהיר יכולות וחוזקות של המתאמן, בניית חזון, קביעת יעדים ותוכנית פעולה ומדדים. חלק גדול מהכלים "חדשים מהניילון", מזמין את המתאמן לבניית דרכו האישית להצלחה.

 

מי צריך אימון להצלחה באימון?

(גם) אימון זה עסק. למרות לימודיך הממושכים, כשרונותיך, יכולתך ורצונך העז להיות מאמן, יתכן ואינך מודע עדיין לעובדה ש(גם) אימון זה עסק!!

כלומר? כלומר שאולי גם אתה אומר לעצמך כמו רבים וטובים אחרים ש"נכון שאני לא מרגיש הכי בטוח אבל יהיה בסדר, הרבה אנשים שאני מכיר עובדים באימון, ואם יהיה קושי אז אני תמיד אוכל לעשות דברים אחרים, והכי גרוע אני לא אהיה מאמן...".

ומהי הברירה? אפשר גם לבחור במחשבה ובדרך המוצעת כאן, האומרת שמאמנים הרוצים להצליח בקריירה שלהם חייבים אמנם להיות המאמנים הכי טובים ומקצועיים, כי בלי זה באמת אין ביזנס, ובד בבד חייבים ללמוד איך לנהל עסק: ניהול, שיווק ומכירות, ניהול סדר יום ותימחור פגישת אימון - - הכל.

 

חבילת האימון כוללת:

 

12 מפגשי אימון מדי שבוע, כל מפגש למשך שעה אחת.

עבודה אימונית בבית בין המפגשים.

המשך ליווי במיילים וטלפונים למשך שנה לבירור והתייעצות ללא תשלום נוסף!

נתינת מוצרי אימון ייחודיים לקידום העסק, חינם.

 

ישנה גם אפשרות לאימון טלפוני דרך סקייפ. 

 

לפרטים מוזמנים להתקשר לשלמה רוטשילד 052-6557731

מנטור לניהול עם משמעות