א. כ. 

כוריאוגרף ומנהל אמנותי

נשאלתי אם קיים דמיון בין הציפיות שהיו לי בהתחלה, לבין תוצאות האימון. האמת היא שכשעוברים תהליך, ואתה נמצא בתוכו אז הציפיות של לפני לא תמיד תואמות בדיוק למסלול שאתה עובר בתוך התהליך.

הרבה פעמים ציפיתי לתוצאות יותר משמעותיות, רציתי לתפקד בשטח יותר טוב, להיות מנהל יותר טוב, ולדעת לקבל החלטות יותר משמעותיות. השינויים ברמת התפקוד שלי הם לא כאלה גדולים, עדיין אני נמצא בקונפליקטים ולא תמיד יודע לפתור אותם באופן מיידי.

ברמת ההצלחות ללא ספק שהצלחתי להגשים את עצמי, אך זו רק תחילת הדרך, אני תמיד מצפה לרף הצלחות יותר גבוה ולהפקות יותר טובות.

מה בכל זאת השגתי?  הגשמה עצמית ברמת ההצלחות, כלים לתפקוד ברמת הניהול וארגון יותר טוב, קבלת הכרה ופרסום במדיה יצירת שיתופי פעולה עם אנשים מוכרים בתחום. רכשתי מיומנויות לניהול תהליך קבלת החלטות, כישורי ארגון וניהול, זוויות ראייה חדשות, התמודדות עם קשיים ויכולת מציאת חלופות.

שלבי האימון המשמעותיים ביותר עבורי היו בדיקת המצב האישי ותרגילים לבדיקת היחס שלי למעגלי החיים הקרובים יותר והרחוקים יותר. שלב זה היה חשוב לי מאוד משום שאני מאמין שהכל בא מהבסיס וכשטוב לך בבית, עם הבן זוג ועם המשפחה יהיה לך טוב בשאר מעגלי החיים.

השלב השני שהיה לי חשוב היה תהליך הלמידה וההתמודדות עם תהליכי עבודה ויישום.  הצלחתי להבין איך להפעיל דברים ובכלל כיצד דברים אומרים לעבוד. השלב האחרון הוא בניית החזון. היה חשוב לי מאוד לבנות חזון לעצמי ולדעת כי יש לי מטרות מאוד חשובות, אפשר להבין שעשיתי שינוי משמעותי לגבי ההצלחות בקריירה ולגבי החיים האישיים שלי ולגבי ההחלטות שלי בחיים. אמון ופתיחות היו מילות המפתח ביני לבין שלמה. משם התבססה מערכת יחסים מעניינת בין מאמן ומתאמן. זה פתח בפני ערוץ להכיר וללמוד מאדם שהוא בעל ניסיון, עם הבנה מאוד רגישה באנשים יוצרים ובעלי מקצוע בתחום האומנות והיצירה. הייתה לי את האפשרות להביע את עצמי ולומר את כל מה שיש לי. להתייעץ ולהיעזר בכל רמה, גם בימים טובים וגם בימים פחות טובים. לא חששתי להתייעץ. גם אם אילו דברים מאוד אישיים. שלמה נתן לי הרבה מעבר לחופש המחשבה שלי, הוא חידד גם את קצה המחשבה והעניק לי אפשרויות מחשבה נוספות, ודחוף אותי למקומות שבהם אצליח יותר ואגשים את עצמי יותר. שלמה, אני מודה כל יום על זה שקיבלתי אותך! זו אחת המתנות החשובות שקיבלתי בחיים. תודה.

Edit Post Text

מנטור לניהול עם משמעות