אמיר קינן

רואה חשבון

 

שלום שלמה. סיכום האימון שלי הוא:

המטרה שלי באימון היתה להגדיל את מספר הלקוחות של המשרד. הגדרתי תפקידים,למדתי על האצלת סמכויות, הגדרתי חזון קצר מועד ורחוק מועד. הגדרתי ערכים אישיים  אשר הובילו למיתוג, התנעתי הליכים אשר יסייעו לי בהגדלת העסק. התובנה המשמעותית שלי מהאימון היתה משפט שלך שהגדלת המשרד יכולה להיות לעשות את אותו דבר, פשוט ליותר לקוחות. זה עזר לי לעקוף חסם. תובנה נוספת היא שמשרד גדול מתנהג אחרת ממשרד קטן ואני צריך לסגל נהלים של מנהל משרד גדול.

הגדרתי לעצמי את מבחן נוחי דנקנר. כאשר אני הולך לדואר או הולך לצלם או שולח בפקס אני שואל את עצמי האם נוחי דנקנר היה מתעסק בזה גם.

"הסלוגן מגדיר אותך". זה משפט נוסף שלך שלמה שאני מחבק. בנוסף אימצתי תובנה חזקה מאוד שהצמיחה אותי והיתה שווה הכול והיא שיש לי יכולת להאציל סמכות. אני צריך להתאמן בזה ולחזק את זה.

התוודעתי  במהלך האימון לחסם עיקרי שלי, שאני לא מספיק מוצלח או מוכשר מקצועית. החסם זה שמר את המשרד קטן. למדתי שאני מוכן ויכול להיפרד מהחסם הזה. 

אני מתנהג היום באופן שונה: אני מאציל סמכויות, אני חושב כיצד בעל עסק גדול היה מתנהג במקומי ומשנה את ההתנהגות. אני מבין שאני רואה חשבון שקל לדבר איתו, תקשורתי, מעולה באחד על אחד וגם די מקצועי.

ורציתי להגיד תודה ענקית מכל הלב שלמה.

נהניתי מכל רגע איתך. אתה אדם רגיש וחכם והיה לי כייף גדול כל פעם לראות אותך ולהתאמן.

Edit Post Text

מנטור לניהול עם משמעות