מה זה אימון אישי

מה זה אימון אישי?

אימון אישי הינו תהליך מוגדר בזמן להפקת תוצאות אישיות או עסקיות. זהו תהליך המעצים אנשים, מאפשר להם למצות את הפוטנציאל שלהם ולשפר את הביצועים וההישגים שלהם בחייהם האישיים והמקצועיים.

האימון האישי עוסק פחות בעבר ובבעיות שיצר, ויותר בהווה, בכוחות של האדם, במטרה לשפר את עתידו. היינו: "היכן אתה נמצא היום, לאן אתה רוצה להגיע ואיך ניתן לתמוך בך וללוות אותך עד שתגיע לשם".

למי מיועד אימון אישי?

אימון אישי מיועד לכל אדם שרוצה להשיג יותר מחייו ולמי ששואף לממש רצונות, שאיפות וחלומות בתחום האישי (משפחה, חברים, קהילה) בתחום העסקי (קריירה, עסקים, יזמות) ובתחומים רבים נוספים).אימון אישי מתאים לכל אדם הנמצא במקום בו הוא מרגיש "תקוע" ורוצה לשנות, לגדול, לפרוח. הוא מיועד לאנשים המאמינים בזכות הבחירה בחיים שלהם ולגבי החיים שלהם, הן בפן האישי והן בפן העסקי. אנשים מטבעם הינם יצירתיים, מלאי עוצמה ומוטיבציה לעשות מה שנדרש, רוצים ליצור לעצמם את החיים שהם רוצים. הם לוקחים אחריות על החיים שלהם ומחפשים אחר שותף שיאמן אותם בהנאה אל עבר מימוש החזון שלהם. הם מעריכים את עצמם ומאמינים שההשקעה בעצמם בהחלט שווה את זה!

איך מתבצע אימון אישי?

אימון אישי מתבצע בפגישות שבועיות, במקום קבוע, במועד קבוע ולמשך זמן קבוע,  מפגש פנים אל פנים או בטלפון. בנוסף המתאמן מוזמן ליצור קשר עם המאמן, טלפוני או במייל, לפי הצורך, לתמיכה וליווי שוטף.תקופת המינימום לאימון אישי הינה שלושה חודשים. בתקופה זו מצטמצם הפער בין המקום בו נמצא המתאמן למקום אליו הוא רוצה ויכול להגיע. במהלך האימון המתאמן יידרש לחשוב, ללמוד, להתבונן פנימה לתוך עצמו ולבצע מטלות בזמן שבין הפגישות. בכל מפגש נערכת למידה והתקדמות לעבר המטרה. המאמן מלווה את המתאמן בתהליך היישום, "נמצא שם בשבילו", תומך, מעודד ומאתגר להישגים.הסיבה להצלחת תהליך האימון נעוצה בעובדה שהמאמן האישי עוזר ללקוח להישאר ממוקד במטרה עד להשגתה. כל זה מתרחש תוך כדי בדיקה מתמדת של נאמנות ומחויבות הלקוח לעצמו ולצרכיו.

למה אימון אישי?

·       לגילוי וחשיפת הכישרונות והחוזקות של המתאמן.

·       לתמיכה וליווי בתקופת שינויים בחיים.

·       לגלות וליצור חיים בעלי משמעות.

·       ליצור איזון בין תחומי חיים שונים בחיים.

·       ללמוד לפעול במיקוד ובבהירות.

·       לפתח כלים להשיג "יותר".

·       להתקדם במהירות ולהשיג תוצאות.

 

Edit Post Text

מנטור לניהול עם משמעות