מ--ה פ.

מנהלת מערכות מידע בארגון 

 

המטרות שלי בתחילת האימון היו לגבש החלטה אם אני רוצה לקחת על עצמי ניהול צוות. מה שהשגנו היה שאתה הגעת להחלטה ואני הסכמתי איתך לבסוף, החלטתי לקבל את ניהול הצוות באופן רשמי. בנוסף

טיפלנו בניהול זמן ומיפינו מיומנויות ניהול שדורשות חיזוק. מה שלא השגתי והיית רוצה להשיג: אתה יודע, אנחנו הנשים קצת מכורות לחפירות ולחיפוש עצמי. הייתי שמחה לעבוד עוד על כישורי ניהול ובאופן כללי למצוא את הייעוד שלי , אולי לקראת הפרק הבא אעשה את זה. התובנות שקיבלתי היו, אחרי שהחלטתי לקחת על עצמי את התפקיד, התברר / התחדד לי עד כמה אנשים מסביב היו בשלים לזה , כלומר – ראו בי אוטוריטה (כך כותבים את זה?) בנושא בלאו הכי. גם האמירה שלך שניהול "לא חייב להיות מושלם" . התובנה  הכי משמעותית - "לעשות כמיטב יכולתי"  , זה גם לצד החיובי של ההשתדלות והמאמץ וגם לצד של המגבלות, לדעת עד איפה אני יכולה באמת להגיע ואיפה להפסיק כדי לשמור על עצמי. בחיים בכלל – כלל חשוב!התחדדו דברים שכבר ידעתי והיה לי קשה להתמודד איתם, נושא האילוף והויתור על חלומות ועל רצונות , ההתנהלות לפי מה שמצפים ממך – היו התמודדות לא פשוטה. גדלתי עוד קצת. למדתי לעשות דברים מתוך הכרה שזו הבחירה שלי , גם אם הם לא מהנים, וגם , ולא פחות חשוב , להחליט לוותר על לעשות דברים ש"צריך לעשות" מתוך בחירה והכרה שלמה עם כמה שפחות ייסורי מצפון.

נעזרתי בעצות קונקרטיות שלך, מיפוי זמן מושקע למטלות ככלי, שיטות לניהול זמן. היו מאוד יעילות ונתנו תחושה של התקדמות.

בסיכום: המון תודה. היה לי ממש טוב וחבל לי מאוד שזה הסתיים כי אני בהרגשה שיש עוד מה לעשות. אבל כמו שאמרתי – אני חפרנית בלתי נלאית.

מנטור לניהול עם משמעות