רם הלל

סטודיו לעיצוב תעשייתי

את האימון עם שלמה התחלתי בשנת 2006 במטרה ברורה להבנה ושיפור ההתנהלות המקצועית שלי כבעלים של סטודיו לעיצוב תעשייתי, ומתוך כך, למצוא דרכים ופתרונות להעצמה עיסקית ואישית.

זו היתה סנונית ראשונה בתחום הפיתוח העסקי שלי ושלמה היווה את הבסיס להבנה בצורך בשינוי הנדרש והתווית קווים לאופיו של השינוי.

את שלמה הכרתי שנים קודם, במסגרת עבודה משותפת עבור חברה יצרנית, שאותה שלמה ניהל. כישוריו כמנהיג, מנהל, מוביל היוו חלק בהחלטה, לפנות אליו לייעוץ בכובעו כמאמן אישי, וזאת מעבר לאהבה שלי אליו.

שלמה רואה בברור את התמונה והצליח בכישרון רב לכוון אותי לגילוי ולמציאת דרכים ופתרונות מתוך עצמי. הדרך שבה שלמה מנהל את האימון מאפשרת המון מרחב עבודה תוך הרגשת ביטחון שטבועה באישיות שלו.

שלמה כיוון אותי לפנות לאינטואיציה שלי ולראות בה את השלד הרחב לדברים שאותם אני מקיים ועם זאת עזר לי  ליצור את הסדר וההתארגנות הנדרשת בהצלחה.

כבעל עסק, אני ממליץ לכל אחד, להשקיע את הזמן הכל כך חשוב הזה ,של אימון אישי בשביל להתחיל להבין וללמוד את הדרך שאנו עושים , ועד כמה זה פשוט ליישם מסקנות ולהביא לשינוי.

האימון עם שלמה קידם אותי בצעדי הראשונים ליציאה מתוך עולם צר של עצמאי עם קבעונות,  לעולם ברור יותר של יכולות ועצמאות מהנים ומוצלחים.

 

תודה שלמה!!

Edit Post Text

מנטור לניהול עם משמעות