תמי כ.

מנהלת רכש בארגון מוניציפלי

למדתי על עצמי. 4 ההסכמות מופנמות אצלי מיום ליום. אני מחבבת את עצמי יותר. השקפת העולם שלי וזווית הראיה שלי השתנתה: יותר חברותית, פחות ביקורתית, משתדלת לראות את הצדדים החיובים של האנשים הסובבים אותי.

הנושא של ביני לבין עצמי התפתח משמעותית והקירבה ואנשים וחברים השתנה. הבנתי שיחסים עם אנשים בעיקר השתנו, ברגע שאני השתניתי והתחלתי לראות אותם באור חיובי וטוב.

עדיין לא הצלחתי להתגבר על פחד הקהל שלי. זה בהחלט מציק ומפריע.

התובנה העיקרית כפי שציינתי הן "4 ההסכמות" שאימצתי:

  • לשמור על טוהר המילה – גם כלפי עצמי ובעיקר.
  • לא לקחת שום דבר אישי (אני מזכירה לעצמי כל הזמן).
  • לא להניח הנחות- מאד חשוב.
  • תמיד לעשות כמיטב יכולתי.

לקחתי מהאימון את האמונה ביכולת להשתנות, לאהוב את עצמי, כח רצון ויכולת ללמוד מאחרים.

למדתי להעריך את עצמי כאדם וכמנהלת ולהקרין לסביבה שאני מנהלת את הזמן באופן יעיל. עניינית. מכבדת ומעריכה את עצמי ואת היכולות שלי ובעקבות כך אנשים מעריכים אותי יותר ומכבדים אותי יותר.

בסביבת העבודה שלי אני משתדלת לקחת לעצמי שעה ביום ולא לקבל שיחות טלפון, לא להפגש עם אנשים. לשבת במשרד סגור ולהספיק עבודת ניירת חשובה.

לאחר שקיבלתי את טופסי המשוב וראיתי את ההערכה של החברים והעמיתים שלי כלפי ואת הכנות שלהם ביחס לדברים שברצונם שאשפר, השתנתה צורת החשיבה שלי כלפי עצמי. התחלתי בפעם הראשונה להעריך את עצמי ולראות את היכולות שלי כפי שהם רואים. וגם את הערכתי אליהם: שאנשים שיש לי חילוקי דעות איתם בנושאים עניינים בעבודה אינם "אויבים" או עוינים אלא גם יודעים לפרגן. צורת החשיבה שלי השתנתה באופן קיצוני על עצמי ועל אנשים באופן כללי לאופן מאד חיובי.

 

נהניתי מאד מהמפגשים שהיו בינינו. לא ויתרת לי . דרשת עבודה ממני. היית חזק  איתי ולדעתי זאת הסיבה שגם הצלחת לגרום לי להשתנות. יש לך ידע רב בכל תחום ותחום וספגתי ממך הרבה מאד.

מנטור לניהול עם משמעות